wyprzedaż

Witaj na wirtualnej wyprzedaży garażowej Cherrywood!

Znajdziesz tutaj ubranka, zabawki, książki, gadżety dziecięce czy rodzicielskie - wszystkie w stanie dobrym, bardzo dobrym lub idealnym (nieużywanym) - szczegółowe informacje przy konkretnym przedmiocie. Sprzedaję to, co było używane rzadko (albo wcale) lub z czego moje dzieci już wyrosły, a może przysłużyć się komuś innemu. Lista będzie uaktualniana wprost proporcjonalnie do ilości przedmiotów, które akurat będę miała do puszczenia dalej.

Rezerwacje (max. 3 dni) i wszelkie pytania przyjmuję na adres: rusek.cabaj@gmail.com z dopiskiem "wyprzedaż-cherrywood" (lub w podobnej formie, sugerującej, że właśnie o to chodzi). Do cen należy doliczyć koszty wysyłki - 10 złotych w przypadku ubranek i drobnych przedmiotów mieszczących się w kopercie bąbelkowej A4 oraz 20 złotych w przypadku przedmiotów większych i/lub cięższych.


koszulka dla maluszka Zara

 

marka: Zara
rozmiar: 62
skład: bawełna
stan: bardzo dobry
cena: 10,- PLN

espadryle chłopięce Zara

 

marka: Zara
rozmiar: 26/27
stan: idealny, nienoszone, z metką
cena: 50,- PLN


#cherrywoodstories na Instagramie

copyrights | prawa autorskie


Wszystkie zdjęcia na blogu - chyba że zaznaczyłam inaczej - są mojego autorstwa. Kopiowanie ich i/lub rozpowszechnianie bez mojej zgody i/lub podania źródła jest łamaniem praw autorskich.
NIE zgadzam się na kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć moich dzieci bez mojej pisemnej zgody.