jeden kadr: temat przewodni czwartych urodzin Małego Johna

lipca 21, 2016W zeszłym roku tematem przewodnim był plac budowy.
Kto zgadnie, co będzie tegorocznym?
(podpowiedź na zdjęciu ;))

You Might Also Like

2 komentarze

 1. super pomysł nie pomyślałabym o strażackim motywie, w dobie minionków, psiego patrolu itd, jest taki... niby normalny, ale jednak niespotykany :), nasza córa też kończy w tym roku 4 lata, ale jej tematem przewodnim mają być wróżki :) już zaczynam planować bo urodziny w drugiej połowie sierpnia :)

  Pozdrawiam autorka http://typowarodzina.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten motyw wybrał sam zainteresowany, więc nie mogło być inaczej ;D Chociaż gdyby namyślał się dłużej, może i na Psim Patrolu by stanęło, bo to po Samie i Bobie Budowniczym jedna z ulubionych bajek Młodziana ;)

   Mnie zdziwiło, że nie ma tortów na zamówienie w kształcie wozu strażackiego... Tzn. nie ma w jednej z popularnych cukierni-sieciówek, bo tylko w niej sprawdzałam :P przyznam się szczerze - zdziwiło mnie to... A Minionki były, oczywiście ;D

   Ooooo, wróżki :D Moja córka ma dopiero pół roku, ale coś czuję, że może mieć podobne zachcianki czy wymagania niebawem... ;) I dobrze, cieszę się, bo z przyjemnością wkroczę w ten "babski" świat :D

   U nas urodziny pod koniec sierpnia, więc nasze dzieci to niemalże dokładnie równolatki :D Ale fajnie!

   Wszystkiego dobrego dla Was! :*

   Usuń

#cherrywoodstories na Instagramie

copyrights | prawa autorskie


Wszystkie zdjęcia na blogu - chyba że zaznaczyłam inaczej - są mojego autorstwa. Kopiowanie ich i/lub rozpowszechnianie bez mojej zgody i/lub podania źródła jest łamaniem praw autorskich.
NIE zgadzam się na kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć moich dzieci bez mojej pisemnej zgody.