życie do kwadratu, czyli śledzimy Instagram (16)

czerwca 08, 2016

Nie odkryję Ameryki, pisząc, że Instagram to kopalnia pięknych i inspirujących kadrów. W cyklu życie do kwadratu, czyli śledzimy Instagram zamierzam prezentować niektóre z profili - te nawiązujące do dzieci albo rodzicielstwa; te, które skradły moje serce i/lub są kopalnią pomysłów albo zwyczajnie cieszą oczy.
Kolejne posty w ramach cyklu pojawiają się co dwa tygodnie w każdą środę! :) Dzisiaj odwiedzamy @mobilion.

Istnieją miejsca/przedmioty/ludzie, które z miejsca kradną moje serce; tak było z Mobilion - cudną manufakturą pełną skrzydlatych koników, bajecznych chmurek, cukierkowych inicjałów czy obsypanych koralikowym lukrem lodów. Ich mobile uwielbiam - wpatruję się w ekran i chłonę; rozdziawiam usta z zachwytu i - wyglądając zapewne dość głupawo - siedzę tak z dobrą chwilę. PIĘKNE. Czy trzeba dodać coś więcej? 

Po więcej (i w lepszej rozdzielczości) zapraszam Was TUTAJ.wszystkie zdjęcia pochodzą z profilu @mobilion na Instagramie

You Might Also Like

0 komentarze

#cherrywoodstories na Instagramie

copyrights | prawa autorskie


Wszystkie zdjęcia na blogu - chyba że zaznaczyłam inaczej - są mojego autorstwa. Kopiowanie ich i/lub rozpowszechnianie bez mojej zgody i/lub podania źródła jest łamaniem praw autorskich.
NIE zgadzam się na kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć moich dzieci bez mojej pisemnej zgody.