życie do kwadratu, czyli śledzimy Instagram (6)

września 02, 2015


Nie odkryję Ameryki, pisząc, że Instagram to kopalnia pięknych i inspirujących kadrów. W cyklu życie do kwadratu, czyli śledzimy Instagram zamierzam prezentować niektóre z profili - te nawiązujące do dzieci albo rodzicielstwa; te, które skradły moje serce i/lub są kopalnią pomysłów albo zwyczajnie cieszą oczy.
Kolejne posty w ramach cyklu pojawiają się co tydzień w każdą środę! :) Dzisiaj odwiedzamy @glammybaby.

Żeby nie było, że promuję tylko zagraniczne mamy, ich dzieci i domy ;). Nasze też mają się czym pochwalić, a ich oko do pięknych kadrów, estetycznych wnętrz i dodatków również potrafi sprawić, że człowiek przywiera do ekranu monitora i zastyga w tej pozycji na dłuższy czas ;).

Glammybaby są dwa: Oliwia i Dawid, a codzienność tej dwójki cudnie uwiecznia ich mama Kasia. Małe paluszki młodej damy, siostrzyczka czytająca bratu, kąpiel w kulkach (Lunapark w domu! :D) czy zajadanie arbuzowych "lodów" to tylko niektóre ze zdjęć-obrazów, które wywołują uśmiech.

Po więcej (i w lepszej rozdzielczości) zapraszam Was TUTAJ.
wszystkie zdjęcia pochodzą z profilu @glammybaby na Instagramie

You Might Also Like

0 komentarze

#cherrywoodstories na Instagramie

copyrights | prawa autorskie


Wszystkie zdjęcia na blogu - chyba że zaznaczyłam inaczej - są mojego autorstwa. Kopiowanie ich i/lub rozpowszechnianie bez mojej zgody i/lub podania źródła jest łamaniem praw autorskich.
NIE zgadzam się na kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć moich dzieci bez mojej pisemnej zgody.